EMV RALLIKROSSIS



2020 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

16.05.2020 Treeningpäev. Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused

11.07.2020 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600  Junior1600  SuperCar  TouringCar  Crosskart Xtreme  Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD


2019 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

20.04.2019 Treening- ja infopäev. Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused

11.05.2019 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 1. etappi : Super 1600 Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

08.06.2019 2. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 2 etappi : Super 1600 Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

22.06.2019 3. etapp Kuressaare Lennuväli

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 3. etappi : Super 1600 Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

10.08.2019 4. etapp Kehala rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 4. etappi : Super 1600 Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

07.09.2019 5. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 5. etappi : Super 1600 Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

2019 OLEREX Eesti rallikrossi meistrivõistluste klubide punktitabel


2018 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

21.04.2018 Treening- ja infopäev. Kulbilohu rallikrossirada


Tulemused

Detailsed tulemused

05.05.2018 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

19.05.2018 2. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

02.06.2018 3. etapp Kehala rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

07.07.2018 4. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior  
STARDIKIIRENDUSTE AJAD

04.08.2018 5. etapp Kehala rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

11.08.2018 6. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD

08.09.2018 7. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused : Super1600/Junior1600 TouringCar SuperCar Crosskart Xtreme/Crosskart Xtreme Junior

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Super1600, Junior1600, TouringCar, SuperCar, Crosskart Xtreme, Crosskart Xtreme Junior

STARDIKIIRENDUSTE AJAD


2018 OLEREX Eesti rallikrossi meistrivõistluste klubide punktitabel



2017 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

15.04.2017 Ametlik treeningpäev

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

06.05.2017 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crossakart Xtreme

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

03.06.2017 2. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crossakart Xtreme

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

17.06.2017 3. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

08.07.2017 4. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

05.08.2017 5. etapp Kehala rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

12.08.2017 6. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

09.09.2017 7. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600, Crosskart Xtreme




2016 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

23.04.2016 Ametlik treeningpäev

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

07.05.2016 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

04.06.2016 2. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

18.06.2016 3. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

09.07.2016 4. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

23.07.2016 5. etapp auto24ring rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

13.08.2016 6. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

10.09.2016 7. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600




2015 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

25.04.2015 Ametlik treeningpäev

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

09.05.2015 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

06.06.2015 2. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

11.07.2015 3. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

01.08.2015 4. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

15.08.2015 5. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

12.09.2015 6. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600




2014 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

03.05.2014 Ametlik treeningpäev Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

17.05.2014 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600 (Ringiajad), TouringCar (Ringiajad), SuperCar (Ringiajad), Junior1600 (Ringiajad)

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

07.06.2014 2. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600 (Ringiajad), TouringCar (Ringiajad), SuperCar (Ringiajad), Junior1600 (Ringiajad)

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

12.07.2014 3. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600 (Ringiajad), TouringCar (Ringiajad), SuperCar (Ringiajad), Junior1600 (Ringiajad)

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

09.08.2014 4. etapp Vasalemma rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600 (Ringiajad), TouringCar (Ringiajad), SuperCar (Ringiajad), Junior1600 (Ringiajad)

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

23.08.2014 5. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600 (Ringiajad), TouringCar (Ringiajad), SuperCar (Ringiajad), Junior1600 (Ringiajad)

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

06.09.2014 6. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600 (Ringiajad), TouringCar (Ringiajad), SuperCar (Ringiajad), Junior1600 (Ringiajad)

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600



2013 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

11.05.2013 1. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

25.05.2013 2. etapp auto24ring rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

08.06.2013 3. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

29.06.2013 4. etapp auto24ring rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

13.07.2013 5. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

10.08.2013 6. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

24.08.2013 7. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

07.09.2013 8. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, Junior1600



2012 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

05.05.2012 1. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK 2000, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

20.05.2012 2. etapp Tallinna Hipodroom

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK 2000, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

09.06.2012 3. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK 2000, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

07.07.2012 4. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

28.07.2012 5. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

18.08.2012 6. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

08.09.2012 7. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior

29.09.2012 8. etapp Kulbilohu rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK 2000, ERK Juunior

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Super1600, TouringCar, SuperCar, ERK Juunior



2011 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

21.05.2011 1. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

28.05.2011 2. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

09.07.2011 3. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

06.08.2011 4. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

03.09.2011 5. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

24.09.2011 6. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

01.10.2011 7. etapp Bikernieki rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

15.10.2011 8. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Division 1, Division 1A, ERK 2000 / ERK Juunior, RWD

2011 OLEREX EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSED NUMBRITES. STATISTIKA.



2010 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

20.02.2010 1. etapp Ohekatku rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

06.03.2010 2. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

08.05.2010 3. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

19.06.2010 4. etapp Misso rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

03.07.2010 5. etapp Ohekatku rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

24.07.2010 6. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

14.08.2010 7. etapp Piiroja rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000

11.09.2010 8. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada

Tulemused

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Division 1, ERC 2000, Junior 1600, Standard 2000



2009 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Division 1
1. Aivars KOKORISS, Volkswagen Golf II, Aivars Kokoriss; 2. Andres HALL, Subaru Impreza; B3 Racing; 3. Silvo VIITANEN, Ford Focus WRC, www.marecap.com
ERC
1. Martin SAAR, Volkswagen Golf II, Optitrans; 2. Sten OJA, Lada Samara, LaitseRallyPark; 3. Rommi PUKK, BMW 318, Yellow Racing
ERC Junior
1. Andre KURG, Lada Samara, Ligur Racing; 2. Sander ROOSIMAA, Volkswagen Golf II, Yellow Racing; 3. Janno LIGUR, Lada Samara, Ligur Racing
ERC Standard
1. Rainer SCHULTZ, Lada Samara, Optitrans; 2. Janno ÕIS, Honda Civic, Yellow Racing; 3. Vahur KUPPER, Opel Kadett GSI, Optitrans

2009 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2008 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

Division 1
1. Imre SAKS, Mitsubishi Lancer EVO V, Team RRC; 2. Aivars KOKORISS, Volkswagen Golf II, Aivars Kokoriss; 3. Risto SIMONEN, Subaru Impreza WRX STI, Risto Simonen
ERC
1. Martin SAAR, Volkswagen Golf II, Optitrans; 2. Sten OJA, Lada Samara, SMR Motorsport; 3. Silver HAVAMAA, Honda Civic Type-R, Erki Sport
ERC Junior
1. Janno ÕIS, Honda Civic, Erki Sport; 2. Andre KURG, Lada Samara, Ligur Racing; 3. Arvo KASK, Volkswagen Golf II, Yellow Racing
ERC Standard
1. Sten KARUKS, Lada Samara, Yellow Racing; 2. Ain HEAMÄE, Volkswagen Golf II, Erki Sport; 3. Tauri JAANSON, Opel Astra, Optitrans

2008 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2007 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

ERK
1. Kalle KÜTT, Honda Civic, Erki Sport; 2. Sten OJA, Lada Samara, SMR Motorsport; 3. Riho LOIT, Honda Civic, Erki Sport
ERK Standard
1. Toomas KASENURM, Volkswagen Golf II, Optitrans; 2. Rainer SCHULTZ, Lada Samara, Optitrans; 3. Ain HEAMÄE, Volkswagen Golf II, Erki Sport
Noored
1. Sten KARUKS, Lada Samara, Yellow Racing; 2. Sander ROOSIMAA, Volkswagen Golf II, Yellow Racing; 3. Arvo KASK, Volkswagen Golf II, Yellow Racing

2007 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2006 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

ERK
1. Mario KARUSE, Lada Samara, A-Karuse AMK; 2. Margus TAMMOJA, Honda Civic, Erki Sport; 3. Denes TRUU, Honda Civic, Erki Sport
ERK Standard
1. Martin SAAR, Volkswagen Golf II, Optitrans; 2. Alar HUNT, Lada Samara, Optitrans; 3. Tauri JAANSON, Opel Astra, Erki Sport
Noored
1. Sten OJA, Lada Samara, SMR Motorsport; 2. Sten KARUKS, Lada Samara, Yellow Racing; 3. Ott KEVVAI, Lada Samara, A-Karuse AMK

2006 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2005 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

ERK 2500
1. Mario KARUSE, Lada Samara, A-Karuse AMK; 2. Priit VADI, Honda Civic, A-Racing; 3. Tiit RATTASEP, Lada 2101, A-Racing
ERK Standard
1. Mait KOOSA, Volkswagen Golf I, Ligur Racing; 2. Kert RUNGI, Volkswagen Golf II, Erki Sport; 3. Riho LOIT, Honda Civic, Erki Sport
Noored
1. Egon KAUR, Lada 2109, Erki Sport; 2. Denes TRUU, Volkswagen Golf II, Erki Sport; 3. Martin SAAR, Volkswagen Golf II, Optitrans

2005 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2004 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

ERK
1. Margus JAMNES, Lada Samara, Navaka Racing; 2. Haiti ARENDI, Ford Escort RS2000, Harju KEK; 3. Mario KARUSE, Lada Samara, A-Karuse AMK
ERK Standard
1. Asso OJANDU, Lada 2108, Märjamaa Rally Team; 2. Toomas SEPP, Volkswagen Golf I, Sar-Tech Motorsport; 3. Priit VADI, Honda Civic, Erki Sport
Noored
1. Hendrik KERS, Volkswagen Golf II, A-Racing; 2. Urmo LUTS, Volkswagen Golf, A-Karuse AMK; 3. Karl Hans ÕUNPUU, Lada Samara, Harju KEK

2004 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2003 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

ERK 2500
1. Haiti ARENDI, Ford Escort RS2000, Harju KEK; 2. Mario KARUSE, Lada Samara, A-Karuse AMK; 3. Margus JAMNES, Lada Samara, Margus Jamnes
ERK Standard
1. Hannes JUNKER, Opel Kadett, A-Racing; 2. Jüri AZAROV, Volkswagen Golf I, A-Racing; 3. Toomas SEPP, Volkswagen Golf I, Sar-Tech Motorsport
Noored
1. Priit VADI, Honda Civic, A-Racing; 2. Hendrik KERS, Lada VFTS, A-Racing; 3. Jaan MÖLDER Jr., Lada Samara, JR Racing

2003 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2002 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
ERK 1600
1. Indrek JAKOBSON, Lada Samara, Lada Eesti; 2. Mario KARUSE, Lada Samara, A-Karuse AMK; 3. Allain KARUSE, Lada Samara, A-Karuse AMK
ERK 2500
1. Tenno KAHR, Opel Corsa, A-Karuse AMK; 2. Marko MÄTTIK, Lada 2101, SK Villu; 3. Margus JAMNES, Lada Samara, Margus Jamnes
Ühisklass
1. Erko ERISTE, Lancia Delta, Erko Sport; 2. August PAJU, Lada 2105, A-Karuse AMK; 3. Villu MÄTTIK, Lada 2101, SK Villu
Noored
1. Risto MÄEOTS, Peugeot 205, Erki Sport; 2. Ragnar SEPP, Lada 2107, SK Villu; 3. Jaan MÖLDER Jr., Lada Samara, JR Racing

2002 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2001 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
KLASS 1600
1. Indrek JAKOBSON, Lada Samara; 2. Renee POHL, Suzuki Baleno; 3. Einar VALDMAA, Lada 2105
KLASS 2500
1. Haiti ARENDI, Ford Sierra; 2. Marko MÄTTIK, Lada VFTS; 3. Tenno KAHR, Opel Corsa
Noored
1. Mario KARUSE, Lada Samara; 2. Kert UUS, Mitsubishi Colt; 3. Marko KUIK, Lada 2103

2001 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



2000 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

KLASS 1600
1. Kalju HOLZBERG, Suzuki Baleno; 2. Margus JAMNES, Lada 2108; 3. Einar VALDMAA, Lada 2105
KLASS 2500
1. Riivo PAPPEL, Mitsubishi Colt; 2. Alo HINTSER, Volkswagen Golf I; 3. Marko MÄTTIK, Lada 2105
Noored
1. Kert UUS, Mitsubishi Colt; 2. Madis HOLZBERG, Suzuki Baleno; 3. Lauri KOTKAS, Volkswagen Scirocco

2000 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



1999 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
KLASS 1600
1. Kalju HOLZBERG, Suzuki Baleno; 2. Margus JAMNES, Lada 2108; 3. Einar VALDMAA, Lada 2105
KLASS 2500
1. Riivo PAPPEL, BMW; 2. Alo HINTSER, Volkswagen Golf I; 3. Erko ERISTE, Lada 21083
Noored
1. Kert UUS, Mitsubishi Colt; 2. Madis HOLZBERG, Suzuki Baleno; 3. Martin RAUAM, Lada 2106

1999 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



1998 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:

Sõiduautod
1. Margus JAMNES, Lada 2108; 2. Toomas NURMSALU, Porsche 911 SC; 3. Tanel KUTSAR, BMW 323
Juuniorid
1. Ivo TSETÕRKIN, Lada 2108; 2. Asper LEPPIK, Lada 2105; 3. Holger KANGRO, Audi Coupe
Noored
1. Kert UUS, Mitsubishi Colt; 2. Lauri KOTKAS, Lada 2105; 3. Kardon MALBERG, Lada 2108



1997 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Sõiduautod
1. Toomas NURMSALU, Porsche 911 SC; 2. Tanel KUTSAR, BMW 323; 3. Urmas NAHKOR, Volkswagen Golf I
Noorte krossisprint
(kuni. 15. a.)
1. Raimo KULLI, Lada Samara
(16.-.17.a.)
1. Ivo TSETÕRKIN, Lada Samara

1997 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel



1996 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Sõiduautod
1. Toomas NURMSALU, Porsche 911 SC; 2. Margus JAMNES, Lada Samara; 3. Gunnar TAMM, Lada 2105



1995 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Sõiduautod
1. Erki PIIRSALU, Volkswagen Golf I / Lada Samara, RaCo Racing; 2. Andres KAABEL, Lada Samara, A. Kaabel Racing; 3. Tanel KUTSAR, Lada 2105, Tabasalu AK



1994 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Sõiduautod
1. Kalev TOOM, Lada 2105, Figaro Racing; 2. Erki PIIRSALU, Volkswagen Golf I; 3. Andres KAABEL, Lada Samara



1993 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
. . .



1992 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
ERK
1. Erki PIIRSALU, Atro; 2. Tõnu SOOMER, Saue AF; 3. Tarmo TRUMMAL, RE Ratas
Volga
1. Marco PALS, SK Tempo; 2. Margus SEPP, AS Merekivi; 3. Peeter ALLAS, SK Tempo



1991 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
ERK
1. Tiit LILLEPALU, Harju Elekter-Junior; 2. Tarmo TRUMMAL, RE Ratas; 3. Urmas MÄGIOJA, U.M. Team
Volga
1. Marco PALS, SK Tempo; 2. Margus SEPP, AS Merekivi; 3. Aadu VIIK, SK Tempo

1991 Eesti rallikrossi meistrivõistluste detailne punktitabel


1990 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
...



1989 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
A1600
1. Tõnu SOOMER, TSK Sõprus; 2. Tiit LILLEPALU, VAZ`i keskus; 3. Tarmo TRUMMAL, Tallinna Autoveod
B1600
1. Eugen KUUSIK, Nasva kolhoos; 2. Urmas MÄGIOJA, Tartu; 3. Leho KARJUS, Rakvere
Volga
1. Toomas SEPPAM, SK Tempo; 2. Peeter ALLAS, SK Tempo; 3. Uno VILGATS, SK Tempo



1988 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
A1600
1. Märt JAMNES, Harju KEK; 2. Tarmo TRUMMAL, Tallinna Autoveod; 3. Tõnis LUHAMÄE, Harju KEK
B1600
1. Eugen KUUSIK, Kolhoos Oktoobri Lipp; 2. Jüri TRIISA, Tallinna REV; 3. Urmas MÄGIOJA, Tartu
Volga
1. Andres PÄRLOJA, TSK Harju; 2. Toomas SEPPAM, SK Tempo; 3. Margus VIRKOJA, Paide AB nr. 8



1987 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
A1600
1. Jüri TRIISA, Tallinna REV; 2. Tarmo TRUMMAL, Tallinna Autoveod; 3. Märt JAMNES, Harju KEK
Spetsiaalautod
1. Eugen KUUSIK, Kolhoos Oktoobri Lipp; 2. Vendo ADER, Võru EPT; 3. Tõnu ILVES, Standard
Volga
1. Margus VIRKOJA, Paide AB nr. 8 2. Alar OTTMAN, SK Tempo; 3. Toomas SEPPAM, SK Tempo



1986 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Klass VII-VIII
1. Neddy KRAMER, VAZ`i keskus; 2. Ivar PEEDU, Karksi kolhoos; 3. Tarmo TRUMMAL, Tallinna Autoveod
Spetsiaalautod
1. Tõnu ILVES, Standard; 2. Tiit LUTTER, Tartu raj. TSK; 3. Eugen KUUSIK, Kolhoos Oktoobri Lipp
Volga
1. Margus VIRKOJA, Paide AB nr. 8 2. Margus MURAKAS, Koeru ART; 3. Mati RAHNEL, Kaarma kolhoos



1985 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Klass VII-VIII
1. Vello SALONG, Kaarma kolhoos; 2. Neddy KRAMER, VAZ`i keskus; 3. Tarmo TRUMMAL, Tallinna Autoveod
Spetsiaalautod
1. Eugen KUUSIK, Võru AMLAVÜ; 2. Raido RÜÜTEL, Karksi kolhoos; 3. Vendo ADER, Võru EPT
Volga
1. Peeter ALLAS, SK Tempo; 2. Aadu VIIK, SK Tempo; 3. Rein VOOLAID, Koeru ART



1984 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Klass VII-VIII
1. Vambola RAND, Saaremaa TSK; 2. Märt JAMNES, Harju KEK; 3. Aleksandr VARDAKOV, Saaremaa TSK
Spetsiaalautod
1. Ivar RAIDAM, Harju KEK; 2. Raido RÜÜTEL, Karksi kolhoos; 3. Vello ÕUNPUU, Harju KEK
Volga
1. Peeter ALLAS, SK Tempo; 2. Aadu VIIK, SK Tempo; 3. Jüri KULLI, SK Tempo



1983 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Klass VII
1. Ivar PEEDU, Autovedude Valitsus; 2. Eduard ZDANOVITS, Siseministeeriumi Automajand; 3. Toonart RÄÄSK, Siseministeeriumi Automajand
Klass VIII
1. Aleksandr VARDAKOV, VAZ`i keskus; 2. Mati MARTIN, Keila; 3. Aare KLOOREN, Mobile
Spetsiaalautod
1. Raido RÜÜTEL, Karksi kolhoos; 2. Viktor ORESKIN, Vinni NST; 3. Eugen KUUSIK, Võru
Volga
1. Rudolf KRÕM, SK Tempo; 2. Peeter ALLAS, SK Tempo; 3. Jüri KULLI, SK Tempo



1982 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Klass VII
1. Urmas TOOMING, ENSV Kommunaalmajanduse Ministeeriumi Tallinna Mehaniseerimise Valitsus ; 2. Andu VÄRTON, Dünamo; 3. Märt JAMNES, Harju KEK
Klass VIII
1. Toonart RÄÄSK, Dünamo; 2. Ivo REITS, Dünamo; 3. Viktor PETROV, Kalevi VAMK
Spetsiaalautod
1. Joel TAMMEKA, ENSV Kommunaalmajanduse Ministeeriumi Tallinna Mehaniseerimise Valitsus ; 2. Agu KOOP, Võru ETKVL; 3. Eugen KUUSIK, Võru TSK
Volga
1. Arvi MÕTTUS, Valga EPT; 2. Enn LOOG, SK Tempo; 3. Peeter ALLAS, SK Tempo



1981 EESTI RALLIKROSSI MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Klass A-1/1 (kuni 1600 cm³)
1. Vello LEHTPUU, VAZ`i Tallinna Keskus; 2. Mati MARTIN, TSK Sõprus; 3. Enn SEEPERE, TSK Sõprus
Spetsiaalautod
1. Joel TAMMEKA, TSK Sõprus; 2. Ivar PEEDU, Kalevi KAMK; 3. Ants TÕNNBERG, TSK Sõprus