ASPER TIMING

TRANSPONDERID

TRANSPONDERITE PAIGALDUS JOONISED

AUTORINGRADA, RALLIKROSS, SUPERKROSS

MOTORINGRADA, MOTOKROSS

KARDISPORT


CLASSIC TRANSPONDERI KINNITUSMYLAPS TR2 KARTING TRANSPONDER


MylapTR2 tüübi transponderid on uuena saadaval 1, 2 või 5 aastase aktiveerimisajaga, mida on võimalik hiljem veel omakorda piiranguteta pikendada 1, 2 või 5 aastase aktiveerimisajaga. Mylaps aktiveerib need vastavalt kasutaja soovile, kuid seda on võimalik teha ka ise Mylaps Connect programmi abil. 

MYLAPS TR2 MX TRANSPONDERMylaps TR2 tüübi transponderid on uuena saadaval 1, 2 või 5 aastase aktiveerimisajaga, mida on võimalik hiljem veel omakorda piiranguteta pikendada 1, 2 või 5 aastase aktiveerimisajaga. Mylaps aktiveerib need vastavalt kasutaja soovile, kuid seda on võimalik teha ka ise Mylaps Connect programmi abil. 

MYLAPS TR2 CAR/BIKE TRANSPONDER

         

Mylaps TR2 tüübi transponderid on uuena saadaval 1, 2 või 5 aastase aktiveerimisajaga, mida on võimalik hiljem veel omakorda piiranguteta pikendada 1, 2 või 5 aastase aktiveerimisajaga. Mylaps aktiveerib need vastavalt kasutaja soovile, kuid seda on võimalik teha ka ise Mylaps Connect programmi abil. Kõigile Mylaps TR2 Karting isikliku transponderi soetajatele tasuta Liqui Moly Pro Kart Racing 2T 1l mootoriõli.