EKV SUPERKROSSIS

2020 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:

23.02.2020 1. etapp auto24ring, Põhjaring, Optitrans Tehnikasport karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Lada, Volga, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal, 2WD Ringrajaklass, Formula Mondial, Formula Easter

07.03.2020 2. etapp auto24ring, Põhjaring, Sekk Autokaubad karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Lada, Volga, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal, 2WD Ringrajaklass, Formula Mondial, Formula Easter

24.05.2020 3. etapp LaitseRallyPark, Milworks OÜ karikatele 

Tulemused

Detailsed tulemused: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal, 2WD Ringrajaklass, Formula Mondial, Formula Easter

21.06.2020 4. etapp auto24ring rallikrossirada, Pärnu Auhinnapood karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal, 2WD Ringrajaklass, Formula Mondial, Formula Easter

01.08.2020 5. etapp auto24ring, Ants Seiler Cup

Tulemused

Detailsed tulemused: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Lada, Volga, 2WD Ringrajaklass, Vormel Eastern, Formula Mondial, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal, 2WD Ringrajaklass, Formula Mondial, Formula Easter

13.09.2020 6. etapp auto24ring Viiking Spa Hotell karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Volga, 2WD Ringrajaklass, Vormel Eastern, Vormel Mondial, Superfinaal, Mehaanikute GP

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal2WD Ringrajaklass, Formula Mondial, Formula Easter


2019 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:

23.02.2019 1. etapp Ohekatku autokrossirada Optitrans Tehnikasport karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal



03.03.2019 2. etapp Taali autokrossirada

ETAPP TÜHISTATUD !

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal



28.04.2019 3. etapp Taali autokrossirada Sekk Autokaubad karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal



19.05.2019 4. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada Milrem LCM OÜ karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Krosskart Junior, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal



16.06.2019 5. etapp Taali autokrossirada Auhinnapood.ee karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal



28.07.2019 6. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada krosskart.ee karikatele (ÄRA JÄÄNUD TEISE ETAPI ASENDUS ETAPP!) 

Tulemused

Detailsed tulemused: Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal



01.09.2019 7. etapp auto24ring Viiking Spa Hotell karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, VabaklassSuperfinaal, Formula Eastern, Formula Mondial, Lada 1300, Lada 1600, Volga, Volga 406, ABC Race, Youngtimer Cup

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal ,Lada, Volga, Vormel Historic


05.10.2019 8. etapp auto24ring Baltic Truck Trade AS karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: Noored, Esivedu, Formula, Tagavedu, Rahvakross, VabaklassVolga, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, Vabaklass, Krosskart, Superfinaal ,Lada, Volga, Vormel Historic



2018 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:

04.02.2018 1. etapp Taali autokrossirada mobile.ee karikatele


Tulemused

Detailsed tulemused : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross 4WD Vabaklass Superfinaal

Sarja punktitabel peale 1. etappi : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross 4WD Vabaklass Superfinaal

18.02.2018 2. etapp Ohekatku autokrossirada Sekk Autokaubad karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused : Krosskart 650 Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross 4WD Vabaklass Superfinaal

Sarja punktitabel peale 2. etappi : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross 4WD Vabaklass Superfinaal

04.03.2018 3. etapp Taali autokrossirada Optitrans Tehnikasport karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross 4WD Vabaklass Superfinaal

Sarja punktitabel peale 3. etappi : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross 4WD Vabaklass Superfinaal

29.04.2018 4. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada Milrem AS karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused : Krosskart 125 Krosskart 650 Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross 4WD Vabaklass Superfinaal

Sarja punktitabel peale 4. etappi : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross 4WD Vabaklass Superfinaal

27.05.2018 5. etapp Raassilla autokrossirada Auhinnapood.ee karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused : Krosskart 650 Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross 4WD Vabaklass Superfinaal

Sarja punktitabel peale 5. etappi : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross 4WD Vabaklass Superfinaal

17.06.2018 6. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada Auto Stock OÜ karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused : Esivedu Tagavedu Rahvakross Vabaklass Superfinaal

Sarja punktitabel peale 6. etappi : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross 4WD Vabaklass Superfinaal

22.07.2018 7. etapp Vasalemma rallikrossirada Reval Auto Pärnu karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused : Krosskart 650 Esivedu Tagavedu Rahvakross Vabaklass Superfinaal

Sarja punktitabel peale 7. etappi : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross 4WD Vabaklass Superfinaal

05.08.2018 8. etapp Misso rallikrossirada

ETAPP TÜHISTATUD !

Sarja punktitabel peale 8. etappi : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross Vabaklass Superfinaal

23.09.2018 9. etapp Piiroja autokrossirada Viiking Spa Hotell karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross Vabaklass Superfinaal Krosskart

Sarja punktitabel peale 9. etappi : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross Vabaklass Superfinaal

07.10.2018 10. etapp Ohekatku autokrossirada Baltic Truck Trade AS karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross Vabaklass Superfinaal Krosskart

Sarja punktitabel peale 10. etappi : Noored Esivedu Tagavedu Rahvakross Vabaklass Superfinaal


2017 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:

22.01.2017 1. etapp Ohekatku autokrossirada Othengati külaseltsi karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart 650, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 1. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Krosskart, Superfinaal

05.03.2017 2. etapp auto24ring, Põhjaring Kõlusar OÜ karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart 650, Volga, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 2. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Krosskart, Superfinaal

16.04.2017 3. etapp Taali autokrossirada Sekk Autokaubad karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 3. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Krosskart, Superfinaal

23.04.2017 4. etapp Raassilla autokrossirada Optitrans Tehnikasport karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart 85, Krosskart 125, Krosskart 650, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 4. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Krosskart, Superfinaal

07.05.2017 5. etapp auto24ring Viiking Spa Hotell karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, Rahvakross, Noored, 2WD Ringrajaklass, Vormel Mondial, Volga, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 5. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Krosskart, Superfinaal

25.06.2017 6. etapp auto24ring Auhinnapood.ee karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, Rahvakross, Noored, 2WD Ringrajaklass, Vormel Mondial, Vormel Easter, Volga, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 6. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Krosskart, Superfinaal

27.08.2017 7. etapp Misso rallikrossirada Kagu Elekter karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart 125, Krosskart 250, Krosskart 650, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 7. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Krosskart, Superfinaal

24.09.2017 8. etapp Piiroja rallikrossirada Sten Oja Motorsport karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart 650, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 8. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Krosskart, Superfinaal

01.10.2017 9. etapp Ohekatku autokrossirada Milrem AS karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart 125, Krosskart 250, Krosskart 650, Mehaanikute GP, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 9. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Krosskart, Superfinaal


2016 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:

10.01.2016 1. etapp Raassilla autokrossirada Undi talu karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 1. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

28.02.2016 2. etapp Taali autokrossirada Reval Auto Pärnu karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 2. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

13.03.2016 3. etapp Taali autokrossirada Optitrans Tehnikasport karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 3. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

10.04.2016 4. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada mobile.ee karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 4. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

24.04.2016 5. etapp auto24ring Sekk Autokaubad karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Vormel Eastern, Vormel Mondial, Volga, Vaz 1300, Vaz 1600, Krosskart 85, Krosskart 125, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 5. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

22.05.2016 6. etapp auto24ring Auhinnapood.ee karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Vormel Eastern, Vormel Mondial, Volga, Vaz 1300, Vaz 1600, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 6. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

26.06.2016 7. etapp auto24ring Viiking Spa Hotell karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Vormel Eastern, Vormel Mondial, Volga, Vaz 1300, Vaz 1600, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 7. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

07.08.2016 8. etapp auto24ring Aide autokool karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Vaz 1300, Vaz 1600, Vormel Mondial, Vormel Easter, Volga, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 8. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

18.09.2016 9. etapp Piiroja autokrossirada Sten Oja Motorsport karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart 125, Krosskart 650, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 9. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

09.10.2016 10. etapp Taali autokrossirada Baltic Truck Trade AS karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart 50, Krosskart 85, Krosskart 125, Krosskart 250, Krosskart 650, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 10. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

29.10.2016 11. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada Milrem AS karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart 125, Krosskart 250, Krosskart 650, Mehhaanikute GP, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 11. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal


2015 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:

25.01.2015 1. etapp Ohekatku autokrossirada Milrem AS karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart, Külgvankrid, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 1. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

22.02.2015 2. etapp auto24ring rallikrossirada Optitrans Tehnikasport karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart 125, Krosskart 650, Volga, Zigulu kauss, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 2. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

08.03.2015 3. etapp auto24ring rallikrossirada Baltic Stream OY karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Volga, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 3. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

26.04.2015 4. etapp Taali autokrossirada Sekk Autokaubad karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 4. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

10.05.2015 5. etapp auto24ring Reval Auto Pärnu karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, VAZ 1300, VAZ 1600, Vormel 1300, Vormel 1600, Volga, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 5. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

31.05.2015 6. etapp auto24ring Auhinnapood.ee karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, VAZ 1300, VAZ 1600, Vormel 1300, Vormel 1600, Volga, Zigulu kauss, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 6. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

21.06.2015 7. etapp auto24ring Viiking Spa Hotell karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, VAZ 1300, VAZ 1600, Vormel 1300, Vormel 1600, Volga, Zigulu kauss, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 7. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

26.07.2015 8. etapp auto24ring Baltic Truck Trade AS karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Vormel 1300, Vormel 1600, Volga, Vaz 1300, Vaz 1600, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 8. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

20.09.2015 9. etapp Piiroja autokrossirada mobile.ee karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Zigulu kauss, Briva klasse, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 9. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

04.10.2015 10. etapp Taali autokrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 10. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

01.11.2015 11. etapp auto24ring rallikrossirada auto24ring karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart 85, Krosskart 125, Krosskart 650, Volga, Lada, Mehhaanikute GP, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 11. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal



2014 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:

12.01.2014 1. etapp auto24ring rallikrossirada Baltic Stream OY karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart, Volga, VAZ, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 1. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

02.02.2014 2. etapp Valgerand, Audru jäärada AQ Lasertools karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart, Volga, Piik, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 2. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

02.03.2014 3. etapp auto24ring rallikrossirada Optitrans Tehnikasport karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart, Volga, VAZ Open, VAZ Standard, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 3. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

27.04.2014 4. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada mobile.ee karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart Mini, Krosskart 85, Krosskart 650, VAZ, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 4. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

11.05.2014 5. etapp auto24ring Auto Stock OÜ karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Formula 1600, Volga, VAZ, Veoauto, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 5. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

22.06.2014 6. etapp auto24ring Auhinnapood.ee karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Formula 1300, Formula 1600, Volga, Lada 1300, Lada 1600, Lada Standard, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 6. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

20.07.2014 7. etapp auto24ring Viiking Spa Hotell karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Formula 1300, Formula 1600, Volga, Lada 1300, Lada 1600, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 7. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

03.08.2014 8. etapp auto24ring

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Formula 1300, Formula 1600, Volga, ESTfield, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 8. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

21.09.2014 9. etapp Piiroja rallikrossirada Sten Oja Motorsport karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 9. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

05.10.2014 10. etapp Taali autokrossirada Sindi Forell karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart Mini, Krosskart 85, Krosskart 125, Krosskart 650, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 10. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

02.11.2014 11. etapp auto24ring rallikrossirada Baltic Truck Trade AS karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Krosskart, BMW 325i Cup, Volga, Mehhaanikute GP, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 11. etappi : Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal



2013 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:

20.01.2013 1. etapp Valgerand, Audru, jäärada Reval Auto Pärnu karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Krosskart, Volga, Quad, Külgvankrid, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 1. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

10.02.2013 2. etapp Ohekatku autokrossirada Otimardi/Keava karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 2. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

24.02.2013 Valgeranna jää 2013, Pärnumaa meistrivõistlused Sekk Autokaubad karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 4WD, 2WD Sport, 2WD Sport ühisstart, VAZ, Volga

03.03.2013 3. etapp Taali autokrossirada Optitrans Tehnikasport karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 3. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

28.04.2013 4. etapp LaitseRallyPark rallikrossirada autod.ee karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Krosskart 85, Krosskart 125, Krosskart 650, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 4. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

12.05.2013 5. etapp auto24ring Aide autokool karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Vormel Historic, VAZ, GAZ, Mitjet, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 5. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

09.06.2013 6. etapp auto24ring Auhinnapood.ee karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Vormel Historic, VAZ, GAZ, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 6. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

07.07.2013 7. etapp auto24ring rallikrossirada 

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Krosskart, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 7. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

05.08.2013 8. etapp auto24ring Baltic Truck Trade AS karikatele

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Noored, Volga, Vormel Historic, ESTfield, Lada, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 8. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

15.09.2013 9. etapp Ohekatku autokrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Superfinaal

Sarja punktitabel peale 9. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal

06.10.2013 10. etapp Taali autokrossirada

Tulemused

Detailsed tulemused: 2WD Esivedu, 2WD Tagavedu, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Rahvakross, Krosskart 85, Krosskart 650, Superfinaal, Mehaanikute GP

Sarja punktitabel peale 10. etappi: Noored, Esivedu, Tagavedu, Rahvakross, 2WD Vabaklass, 4WD Vabaklass, Superfinaal



2012 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Noored
1. Jarek-Karl KUNMAN, BMW 325
Esivedu
1. Kairo KALLAS, Honda Civic; 2. Tõnu PEEK, Honda Civic; 3. Vahur KUPPER, Opel Kadett
Tagavedu
1. Margo SOOMETS, Lada 2105/BMW 318; 2. Kauri METSAOTS, Lada 2105; 3. Ainar ARULA, Lada 2105
2WD Vabaklass
1. Peeter PEEK, Honda Civic; 2. Erki KÜLVI, Honda Civic; 3. Enar-Klaus KUNMAN, BMW 325
4WD Vabaklass
1. Ameriico JÕFFERT, Subaru Impreza; 2. Margus SUIGUSAAR, Opel Calibra; 3. Aivo MÄNGEL, Audi 80
Rahvakross
1. Ivo UUTAR, Peugeot 205 GTI; 2. Siim OTS, Volkswagen Golf II; 3. Meelis KIRST, BMW 318
Superfinaal
1. Tõnu PEEK, Honda Civic; 2. Enar-Klaus KUNMAN, BMW 325; 3. Kairo KALLAS, Honda Civic

2012 Superkrossi karikavõistluste detailne punktitabel



2011 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Noored
1. Janar LEHTNIIT; 2. Ott-Joosep LUSIK; 3. Sander MILJAND
Esivedu
1. Vahur KUPPER; 2. Tõnu PEEK; 3. Kaido ORAV
Tagavedu
1. Kauri METSAOTS; 2. Marko SAU; 3. Kalmer VAHT
2WD Vabaklass
1. Kairo KALLAS; 2. Peeter PEEK; 3. Rainer PIHL
4WD Vabaklass
1. Margus SUIGUSAAR; 2. Erki KOLDITS
Rahvakross
1. Rainer PIHL; 2. Germo KIMASK; 3. Meelis KIRST
Superfinaal
1. Kairo KALLAS; 2. Tõnu PEEK; 3. Kalmer VAHT

2011 Superkrossi karikavõistluste detailne punktitabel



2010 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Noored
1. Kairo KALLAS, Erki Sport; 2. Tanel TEPANDI; 3. Karl RAUDSEPP, Erki Sport
Esivedu
1. Janno LIGUR, Ligur Racing; 2. Lauri TELLING, Erki Sport; 3. Vahur KUPPER, Optitrans
Tagavedu
1. Kalmer VAHT, Erki Sport; 2. Ainar ARULA, Erki Sport; 3. Gert ILVES, Erki Sport
2WD Vabaklass
1. Madis TAFENAU, Ligur Racing; 2. Raimo REEK, Optitrans; 3. Erko ERISTE, Erki Sport
4WD Vabaklass
1. Erki KOLDITS, B3 Racing

2010 Superkrossi karikavõistluste detailne punktitabel



2009 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Noored A
1. Enar-Klaus KUNMAN, Erki Sport; 2. Karl RAUDSEPP, Erki Sport; 3. Janar LEHTNIIT, Erki Sport
Noored B
1. Kairo KALLAS, Erki Sport; 2. Janno LIGUR, Ligur Racing; 3. Tanel TEPANDI, Ligur Racing
Esivedu
1. Vahur KUPPER, Optitrans; 2. Raimo REEK, Optitrans; 3. Lauri TELLING, Erki Sport
Tagavedu
1. Kalmer VAHT, Erki Sport; 2. Ainar ARULA, Erki Sport; 3. Hardo SUUROJA, Erki Sport
2WD Vabaklass
1. Margus SUIGUSAAR, Erki Sport; 2. Rainer SCHULTZ, Ligur Racing; 3. Indrek NILSON, Erki Sport
4WD Vabaklass
1. Andres HALL, B3 Racing

2009 Superkrossi karikavõistluste detailne punktitabel



2008 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Noored A
1. Karl RAUDSEPP; 2. Nikolai MARTSENKO; 3. Andre KURG
Noored B
1. Janno ÕIS; 2. Sander PALMISTE; 3. Heigo KRIIBI
Esivedu
1. Margus SUIGUSAAR; 2. Kaspar PALOK; 3. Raimo REEK
Tagavedu
1. Kevo KÄRP; 2. Kalmer VAHT; 3. Ainar ARULA
Vabaklass
1. Vahur MITJAN; 2. Ain HEAMÄE; 3. Ove LINK

2008 Superkrossi karikavõistluste detailne punktitabel



2007 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Noored
1. Janno ÕIS; 2. Karl RAUDSEPP; 3. Martin SEPPAM
Juuniorid
1. Erik RAUDSEPP; 2. Heigo KRIIBI; 3. Grete MÄNNIKUS
Esivedu
1. Ain HEAMÄE; 2. Margus SUIGUSAAR; 3. Kaido ORAV
Tagavedu
1. Kevo KÄRP; 2. Andrus KARU; 3. Keio SERBIN
Vabaklass
1. Margus TAMMOJA; 2. Kalle KÜTT; 3. Kristjan HEAMÄE

2007 Superkrossi karikavõistluste detailne punktitabel



2006 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Noored
1. Janno ÕIS; 2. Joel ALLIKSAAR; 3. Sten KARUKS
Juuniorid
1. Tauri JÜRIOJA; 2. Grete MÄNNIKUS; 3. Kristjan HEAMÄE
Esivedu
1. Kaido ORAV; 2. Tauri JAANSON; 3. Marek KASENURM
Tagavedu
1. Keio SERBIN; 2. Rauno ORUPÕLD; 3. Danel IVASK
Vabaklass
1. Martin SAAR; 2. Margus TAMMOJA; 3. Ain HEAMÄE

2006 Superkrossi karikavõistluste detailne punktitabel



2005 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Noored
1. Egon KAUR; 2. Martin SAAR; 3. Denes TRUU
Esivedu
1. Mareck PUKK; 2. Kaido ORAV; 3. Marek KASENURM
Tagavedu
1. Ameriico JÕFFERT; 2. Asmo AULIK; 3. Rainer KENS
Vabaklass
1. Joel KISLÕI; 2. Egon KAUR; 3. Ove PÄRTELSON

2005 Superkrossi karikavõistluste detailne punktitabel



2004 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Noored
1. Egon KAUR; 2. Martin SAAR; 3. Tauri JÜRIOJA
Esivedu
1. Kert RUNGI; 2. Toomas KASENURM; 3. Ranet REES
Tagavedu
1. Asmo AULIK; 2. Aivo STERN; 3. Ameriico JÕFFERT
Vabaklass
1. Priit VADI; 2. Tiit RATTASEP; 3. Joel KISLÕI

2004 Superkrossi karikavõistluste detailne punktitabel



2003 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Noored
1. Priit VADI; 2. Hendrik KERS; 3. Timo TOOTS
SK 1600
1. Rait POHLAK; 2. Ove PÄRTELSON; 3. Indrek VIIRET
SK 2500
1. Ove PÄRTELSON; 2. Mareck PUKK; 3. Toomas KASENURM
Vabaklass
1. Urmas ROOSARÜÜTEL; 2. Ameriico JÕFFERT; 3. Mareck PUKK

2003 Superkrossi karikavõistluste detailne punktitabel



2002 SUPERKROSSI KARIKAVÕISTLUSTE TULEMUSED:
Noored
1. Timo TOOTS, Lada 2101; 2. Hendrik KERS, Lada 2105
SK 1600
1. Tõnu JÄNES, Lada 2108; 2. Indrek VIIRET, Lada 2101; 3. Toomas KASENURM, Honda
SK 2500
1. Ove PÄRTELSON, Opel Kadet; 2. Hannes JUNKER, Lada 2108; 3. Toomas KASENURM, Honda Acord
Naised
1. Lea SADAM, Lada 2101; 2. Marit OKAS, Lada 2101; 3. Merit LIIVE, Lada 2101

2002 Superkrossi karikavõistluste detailne punktitabel