2020 KÜLGKORVIDE & QUADIDE KARIKAVÕISTLUSTE I JA II ETAPI EELREGISTREERIMINE

REGISTREERIMINE KQK SARJA I JA II ETAPILE ON LÕPPENUD !

2020 Külgkorvide ja Quadide I ja II etapi registreerinute lõplik nimekiri :

KV A 
911 Ülar KARING / Tõnis TUUL, EST, Sõmerpalu Motoklubi, WSP-KTM ( 29.06.20 16:27 )
4 Robert LIHTSA / Markus LINA, EST, Kagu Motoklubi, WSP-MEGA ( 29.06.20 16:47 )
35 Gert GORDEJEV / Keit KIVASTE, EST, RedMoto, Husqvarna ( 07.07.20 20:11 )
31 Renee REINU / Teet EIER, EST, Kohila Motoklubi, KTM ( 09.07.20 10:40 )
34 Tanel REESNA / Maurice LINA, EST, Saku Motoklubi, VMC-AMS ( 09.07.20 13:48 )


KV B
26 Asko SAADI / Janno VANATOA, EST, #26 Racing Team, WSP-KTM ( 29.06.20 14:06 )
53 Janek SOIDLA / Krister KINDEL, EST, Lääne Motoklubi, WSP-Yamaha ( 29.06.20 19:03 )
88 Katrin PÕLDMA / Rain VAIKMÄE, EST, D ja T Motoklubi, WSP-KTM ( 29.06.20 21:34 )
9 Erik VAHTER / Jüri SAAN, EST, Kose Auto-Motoklubi, WSP-Husqvarna ( 29.06.20 22:44 )
777 Kristjan KLEMM / Karl PILL, EST, AYR Racing, WMC-KTM ( 30.06.20 11:10 )
15 Sven PINTŠUK / Riin PÄLL, EST, D ja T Motoklubi, WSP-Zabel ( 30.06.20 11:32 )
23 Jurģis MACS / Andris MACS, LAT, Eriņi, Zabel ( 04.07.20 21:59 )
82 Daniels LIELBARDIS / Bruno LIELBARDIS, LAT, Salacas Kauss, VMC-Zabel ( 05.07.20 16:08 )
85 Maarek KÕRE / Markkus KÕRE, EST, AYR Racing, WSP-KTM ( 05.07.20 20:49 )
119 Andres ANGERJAS / Siim MOKRIK, EST, Linnamäe Krossiklubi, WSP-KTM ( 05.07.20 23:40 )
5 Uģis ZVAIGZNITIS / Kaspars KRIEVS, LAT, Salacas kauss, WSP/ZM29 ( 07.07.20 16:56 )
71 Birger TAAL / Kaldin RAIDVÄLI, EST, Sõmerpalu Motoklubi, AYR-KTM ( 07.07.20 19:45 )
711 Rain NORMAK / Marko NORMAK, EST, Topmetal/Laagripood, AYR-KTM ( 07.07.20 21:39 )
999 Ahto KURG / Sander PARTS, EST, Carma Motoklubi, KTM ( 09.07.20 12:02 )


KV C
9 Peeter SALONEN / Erki RÜÜTLI, EST, EMK, WSP-KTM ( 29.06.20 20:39 )
137 Aivo SAVOLAINEN / Eemeli MÄNNILAAN, FIN, AYR-KTM ( 04.07.20 20:30 )
17 Tuljo MARTIN / Alari JÜRIÖÖ, EST, Star Racing Motoklubi, Zabel ( 05.07.20 21:13 )
424 Kristo OJA / Patrick PÕLDMA, EST, Püssi Motoklubi, AYR-KTM ( 06.07.20 22:31 )
14 Henrik LEPP / Henri JAOSAAR, EST, D ja T Motoklubi, Husaberg ( 07.07.20 08:50 )
5 Kevin VAHTER / Jüri SAAN, EST, Kose Auto-Motoklubi, VMC-Husqvarna ( 07.07.20 20:47 )
17 Martins KORNEJEVS / Roberts UZANS, LAT, Salacas kauss, Zabel ( 09.07.20 10:37 )
44 Marek LINA / Madis LINA, EST, Sõmerpalu Motoklubi, AYR-KTM ( 09.07.20 14:25 )


KV 55+
500 Sverre LAMP / Indrek ALJES, EST, Saku Motoklubi, AYR-KTM ( 29.06.20 16:46 )
75 Tõnu SUURKUUSK / Diana PRUKS, EST, D ja T Motoklubi, KTM ( 29.06.20 19:14 )
33 Märt ARULA / Sten NIITSOO, EST, Kose Auto-Motoklubi, WSP-Husqvarna ( 29.06.20 19:38 )
21 Tarvo VASKA / Mihkel KÜTT, EST, D ja T Motoklubi, AYR-KTM ( 30.06.20 16:17 )
10 Hurmo OLL / Silvar PÄRN, EST, Märjamaa Spordiklubi, MTH ( 30.06.20 17:40 )
49 Sergei IVANOV / Johannes JOHANSON, EST, Saku Motoklubi, AYR-KTM ( 02.07.20 19:59 )
93 Juhan UUSTALU / Tanel UUSTALU, EST, Uustalu Motokross Team, KTM ( 08.07.20 11:57 )
18 Andris BICKOVSKIS / Karlis BICKOVSKIS, LAT, Suzuki Latvia-Vilders, VMC-MTH ( 08.07.20 12:22 )
28 Uno PÄLL / Saire TAMME-PÄLL, EST, Paikuse Motoklubi, Zabel ( 08.07.20 21:10 )
2 Seppo SUOMINEN / Kristjan KIVISTU, FIN, Helsingin Moottorikerho, Zabel ( 09.07.20 16:10 )


KV Retro
111 Juhan TAMMIK / Ervin KURIS, EST, Lääne Motoklubi, Ural ( 30.06.20 15:44 )
3 Algimantas URBONAS / Airidas VAICIUNAS, LTU, Kauno Jawos, EML-Honda ( 30.06.20 20:55 )
68 Kristjan LOMP / Ennart KUNGLAMÄE, EST, Garage 68, Ural ( 05.07.20 14:15 )
202 Kaspars PURINŠ / Mairis LUKAŠOVS, LAT, Suzuki Latvia-Vilders, CZ ( 06.07.20 08:42 )
74 Kuldar JAOSAAR / Joel SOOMER, EST, D ja T Motoklubi, CZ ( 06.07.20 20:47 )
7 Ants SIIMUMÄE / Ahti SIIMUMÄE, EST, CZ ( 07.07.20 16:44 )
60 Ants ALEKSANDROV / Jüri NISUMAA, EST, Märjamaa Spordiklubi, EML-Ural ( 07.07.20 21:25 )


KV Naised
88 Katrin PÕLDMA / Rain VAIKMÄE, EST, D ja T Motoklubi, WSP-KTM ( 29.06.20 21:32 )
11 Kärolin KLEMM / Krislin KLEMM, EST, AYR Racing, WMC-KTM ( 30.06.20 11:13 )
48 Cynthia Calista KISKONEN / Henri MÜNDI, EST, Kohila Motospordiklubi, AYR-KTM ( 06.07.20 15:15 )
75 Diana PRUKS / Riin PÄLL, EST, D ja T Motoklubi, WSP-KTM ( 06.07.20 22:48 )
28 Saire TAMME-PÄLL / Uno PÄLL, EST, Paikuse Motoklubi, Zabel ( 08.07.20 21:08 )


Quad A
4 Mark SAAR, EST, RedMoto, Kawasaki ( 29.06.20 14:16 )
44 Janek VERNIK, EST, Yamaha Keskus SK, Yamaha ( 04.07.20 12:38 )
71 Aleks SALE, EST, K & K Motoklubi, Yamaha ( 05.07.20 13:15 )
111 Olari SAARME, EST, Sõmerpalu Motoklubi, Husqvarna ( 05.07.20 20:33 )
19 Raido VIINAPUU, EST, RedMoto, Kawasaki ( 06.07.20 21:52 )
7 Sander LAKIZA, EST, Pärnu Motoclub, Yamaha ( 06.07.20 23:22 )
9 Janno OJA, EST, Tihemetsa Motoklubi, Yamaha ( 07.07.20 00:44 )
311 Kevin SAAR, EST, Pärnu Motoclub, Yamaha ( 07.07.20 20:59 )
175 Kardo SAARMANN, EST, Pärnu Motoclub, Honda ( 09.07.20 11:06 )
131 Mihkel SALUJÕE, EST, HRC, Honda ( 09.07.20 15:08 )


Quad B
417 Carl TORN, EST, Paikuse Motoklubi, Yamaha ( 29.06.20 14:15 )
16 Eduard KURANKOV, EST, Eduard Kurankov, Yamaha ( 29.06.20 14:26 )
29 Tom KÜÜSMAA, EST, Kohila Sidecar Cross Team, Suzuki ( 04.07.20 13:39 )
88 Viljar VÄRAT, EST, Estonian Supermoto Racing Team, Honda ( 04.07.20 14:28 )
346 Kaur ÕUNROOS, EST, AEX Motoklubi, Yamaha ( 06.07.20 09:10 )
58 Talis KÄHR, EST, Kagu Motoklubi, Yamaha ( 06.07.20 12:15 )
17 Indrek UUSMAA, EST, Sõmerpalu Motoklubi, Yamaha ( 07.07.20 07:56 )
80 Indrek MAASLIEB, EST, Kiviõli Motoklubi, Yamaha ( 07.07.20 12:13 )
915 Meelis MÄEOTS, EST, Pärnu Motoclub, Honda ( 08.07.20 12:03 )
41 Agris HANSON, EST, Kagu Motoklubi, Yamaha ( 08.07.20 16:35 )
999 Eros TIHANE, EST, Paikuse Motoklubi, Honda ( 08.07.20 23:04 )
98 Rene KASESTE, EST, Rene Kaseste, Yamaha ( 09.07.20 08:04 )
64 Rene ÕISPUU, EST, Rene Õispuu, Yamaha ( 09.07.20 10:40 )
74 Karl Robin RILLO, EST, RedMoto Racing, Yamaha ( 09.07.20 12:53 )
86 Neeme NIKKER, EST, Neeme Nikker, KTM ( 09.07.20 16:08 )


Quad Lapsed
8 Alice KIVIMÄGI, EST, Linnamäe Motoklubi, Apex ( 29.06.20 15:12 )
88 Laura PÕLDMA, EST, D ja T Motoklubi, Apex ( 29.06.20 21:35 )
58 Martin KÄHR, EST, Kagu Motoklubi, Apex ( 05.07.20 13:39 )
353 Argo ALGMA, EST, Linnamäe Motoklubi, Apex ( 09.07.20 05:38 )
33 Ramos SOKOLOV, EST, Sõmeru Racing, Apex ( 09.07.20 14:33 )

MX 50
442 Oliver SAAR, EST, RedMoto, Husqvarna ( 06.07.20 10:05 )
88 Erki RAUDNAGEL, EST, Äksi39Team, KTM ( 07.07.20 21:20 )
281 Ruslan TSERKASSOV, RUS, Narva Energia Spordiklubi, Yamaha ( 07.07.20 23:26 )
8 Rayan ELKOTPI, EST, Yamaha Kesus SK, Yamaha ( 08.07.20 16:11 )
523 Simeon KÕIV, EST, RedMoto, KTM ( 09.07.20 11:02 )


MX 65
50 Lars Robert LAMP, EST, Saku Motoklubi, Kawasaki ( 05.07.20 17:54 )
2 Andre SARRI, EST, Motoextreme, Yamaha ( 08.07.20 09:50 )
120 Ott EIER, EST, Pärnu Motoclub, KTM ( 09.07.20 10:41 )
8 Sebastian KÕIV, EST, RedMoto, Husqvarna ( 09.07.20 11:01 )
50 Sthella TOOMELA, EST, Jõelähtme TSK, Husqvarna ( 09.07.20 14:27 )


MX 85
121 Marko MOORITS, EST, Linnamäe Motoklubi, KTM ( 05.07.20 20:49 )
26 Joosep JAKK, EST, Kose Auto-Moto Klubi, KTM ( 06.07.20 17:09 )
51 Maksim KALJULA, EST, Narva Energia Spordiklubi, Yamaha ( 07.07.20 11:17 )
511 Stanislav LIHHATSOV, EST, Narva Energia Spordiklubi, Yamaha ( 07.07.20 22:39 )
689 Nikolaj TSERKASSOV, RUS, Narva Energia Spordiklubi, Kawasaki ( 07.07.20 23:24 )
55 Sten-Kevin TOOMELA, EST, Jõelähtme TSK, Husqvarna ( 09.07.20 14:29 )


MX Hobi
5 Khevin KALM, EST, Lääne Motoklubi, Yamaha ( 29.06.20 14:11 )
165 Richard VALGRE, EST, RXT Motoklubi, Yamaha ( 29.06.20 16:31 )
982 Leonid LUTER, EST, Royal Moto Club, Yamaha ( 30.06.20 21:29 )
53 Kaarel AAMER, EST, Motoextreme, KTM ( 04.07.20 07:07 )
98 Fred-Georg PÄÄRO, EST, Pühajõe Motoklubi, KTM ( 04.07.20 18:35 )
308 Raiko MÄNNI, EST, Püssi Motoklubi, Kawasaki ( 05.07.20 09:37 )
26 Sander SAADI, EST, #26 Racing Team, Husqvarna ( 06.07.20 17:12 )
126 Rauno VOLDEK, EST, Jõhvi Motoklubi, KTM ( 06.07.20 17:21 )
112 Marcos ODAR, EST, Kunda Motoklubi, KTM ( 06.07.20 21:40 )
196 Erki RANNAMEES, EST, Jõhvi Motoklubi, KTM ( 06.07.20 22:47 )
977 Raimo PENT, EST, Tallinna Motoklubi, Honda ( 07.07.20 09:16 )
545 Mehis URBALA, EST, Kiviõli MESK, Honda ( 07.07.20 20:26 )
31 Jako TSÄKO, EST, Sõmerpalu Motoklubi, KTM ( 07.07.20 22:46 )
732 Indrek TAMM, EST, Kagu Motoklubi, KTM ( 08.07.20 18:26 )
13 Tanel LAUDMA, EST, Püssi Motoklubi, KTM ( 08.07.20 19:24 )
191 Riho UNT, EST, Pühajõe Motoklubi, Honda ( 09.07.20 02:06 )
601 Marko LUTT, EST, Marko Lutt, Kawasaki ( 09.07.20 08:33 )
241 Aleksei GRIBKOV, EST, Narva Motoklubi, KTM ( 09.07.20 12:27 )
294 Mihkel REINO, EST, RXT Motoklubi, Honda ( 09.07.20 13:40 )
90 Avo ÄRM, EST, Kohila Motospordiklubi Klubi, Yamaha ( 09.07.20 15:21 )


MX Open
57 Juri VINOGRADOV, EST, Narva Energia Spordiklubi, KTM ( 06.07.20 11:12 )
541 Dmitri VINOGRADOV, EST, Narva Energia Spordiklubi, KTM ( 06.07.20 11:13 )
69 Gregor KAARES, EST, #26 Racing Team, Yamaha ( 08.07.20 12:01 )


MX 40+
45 Lauri POLITANOV, EST, Kohila Motospordiklubi, KTM ( 29.06.20 14:27 )
998 Alexey TEPLOV, RUS, Narva Motoklubi, Kawasaki ( 29.06.20 20:27 )
127 Meelis NÄKSI, EST, RXT Motoklubi, Yamaha ( 30.06.20 21:55 )
9 Meelis VALDMETS, EST, Sõmeru Racing, Kawasaki ( 05.07.20 06:41 )
331 Margus LILLEAED, EST, #26 Racing Team, Husqvarna ( 05.07.20 21:13 )
34 Timofei MALÕŠENKO, RUS, Narva Motoklubi, Honda ( 06.07.20 11:48 )
677 Taivo TILK, EST, Motodepoo Team Green, Kawasaki ( 06.07.20 21:52 )
77 Marko PEDRAS, EST, Tartu Motoklubi, Yamaha ( 07.07.20 13:20 )


MX 50+
124 Viktor TAGOMA, EST, HRC, Honda ( 29.06.20 17:05 )
711 Riho LANNO, EST, Saku Motoklubi, Kawasaki ( 01.07.20 11:03 )
177 Urmas TAHK, EST, Yamamoto RC, KTM ( 01.07.20 17:00 )
77 Petri TUUKKANEN, EST, Tihemetsa Motoklubi, Yamaha ( 01.07.20 20:56 )
13 Raul ORUMAA, EST, Sõmeru Racing, Husqvarna ( 06.07.20 17:06 )
488 Peeter VAHER, EST, Türi Auto-Motoklubi, Husqvarna ( 09.07.20 14:18 )
50 Juri SUVOROV, RUS, Narva Motoklubi, KTM ( 09.07.20 14:23 )